Contacteer Ons

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Heales via:

info@heales.org.

 

Adres:

Heales: the Healthy Life extension Society

Heales vzw – asbl

18 rue Jules Delhaizestraat

1080 Brussels

 

Je kunt ook de leden van de Board persoonlijk contacteren:

Sven Bulterijs – sven.bulterijs@heales.org

Didier Coeurnelle – didier.coeurnelle@heales.org

Edouard Debonneuil – edouard.debonneuil@heales.org

Alexander Tietz – alexander.tietz@heales.org

Kris Verburgh – kris.verburgh@heales.org

 

Webmasters

Vincent Fagot – fagot.vincent@heales.org

Heales – Nederlands